مد و لباس

خوش تیپی و خوش لباسی با مطالب خواندنی وبلاگ مد و لباس

شلوارهاي مخمل كبريتي چه براي مردها و چه خانمها سخت است كه با يك لباس ديگر هماهنگ شوند و اين لباس گرم نيازمند يك انتخاب صحيح مي‌باشد كه شيك و كامل به نظر برسد. شلوارهاي مخمل كبريتي بيشتر از ساير پارچه‌ها گرم مي‌باشد و داراي عمر طولاني است كه داراي تنوع رنگي بسيار مي‌باشد.

برآمدگي‌هاي اين پارچه را كه رج مي‌ناميم ضخامت آن را تعيين مي‌كند. شما چه لباسي را ترجيح مي‌دهيد كه با شلوار مخمل كبريتي بپوشيد

1. مردان
براي آقايان بهتر است كه پيراهن خود را داخل شلوار خود بگذارند و طرح چهار خانه براي داشتن ظاهري شيك و ساده مناسب است. اگر شلوار شما جاي كمربند دارد بهتر است يك كمربند مطابق با مد روز انتخاب و استفاده كنيد. يك كفش با جنس جير انتخاب كنيد و با پوشيد يك ژاكت پنبه اي دكمه دار يا زيپ دار ظاهر خود را تكميل كنيد.

2. زنان
براي خانمها يك بلوز پنبه اي آستين بلند با يك شلوار مخمل كبريتي بسيار مناسب است و اگر بلوز شما روي شلوارتان مي‌آيد نيازي به داشتن كمربند نيست اما اگر كمر شلوار نمايان است و بلوز شما كوتاه است بهتر است يك كمربند مناسب براي آن انتخاب كنيد. و پوشيدن يك ژاكت دكمه دار يا زيپ دار به خوبي به اين شلوارها مي‌آيد. با پوشيدن يك چكمه كوتاه چرمي هم ظاهر خود را تكميل كنيد.

3. كودكان
دختران و پسران كوچك در شلوارهاي مخمل كبريتي بسيار زيبا به نظر مي‌رسند. براي آنها مي‌توانيد از پيراهنهاي كبريتي هم استفاده كنيد. شلوارهايي كه روي آن سگها و ديگر حيوانات گلدوزي شده است براي بچه‌ها بسيار مناسب است و اگر شلوار آنها با بلوزي همراه نيست مي‌توانيد از پولوورهايي كه از لحاظ رنگي با آن هماهنگ است استفاده كنيد. براي بچه‌ها هر كفشي با اين شلوارها مناسب است.

درباره شلوارهاي مخمل كبريتي بيشتر بدانيد:

پارچه‌هاي مخمل كبريتي جزو پارچه‌هاي نسبتا ضخيم مي‌باشند كه اگر جنس آن خوب نباشد نمي‌توان مدت زيادي آن را بيرون پوشيد. اين گونه پارچه‌ها بايد درست نگهداري شوند. شلوارهاي كبريتي بر اثر سايش ممكن است خراب شوند. از طرفي كساني كه داراي پاهاي لاغر مي‌باشند با پوشيد ن اين شلوارها لاغر تر به نظر مي‌رسند و بهتر است از شلوارهاي با پارچه‌هاي ديگر استفاده كنند و از طرفي هم اين پارچه‌ها مناسب افراد چاق نمي‌باشد و مناسب اندامهاي متعادل است.
شلوارهاي مخمل كبريتي را مي‌توان با ماشين‌هاي لباسشويي شست اما حتما دقت شود كه آنها را پشت و رو كنيد و سپس بشوييد به اين ترتيب آنها براي مدت طولاني تري زيبا خواهند ماند اگر آنها را مي‌خواهيد خشك كنيد آنها را براي 5 تا 10 دقيقه در خشك كن بگذاريد و هنگام پهن كردن آن روي طناب حتما چروك‌هاي آن را صاف كنيد.

.pcparsi.com


نوشته شده در جمعه 1390/1/19ساعت 21:44 توسط aseman790| (0) نظر


آخرين مطالب
» <-PostTitle->
Design By : Teblog